O nas

werikale i żaluzje

Rolety zewnętrzne, wewnętrzne, plisy, żaluzje i inne

Dla nas liczy się jakość – nasze produkty opierają się na sprawdzonych i niezawodnych systemach produkcji. Wypracowane elementy oraz strategię pozwalają nam dostarczać rozwiązania podążające za potrzebami klientów. Na skuteczność oferowanych produktów składają się lata doświadczenia oraz skrupulatność w selekcji najlepszych materiałów. Rolety zewnętrzne to nasz czołowy i wyjątkowy produkt, który przekonał do siebie wielu zadowolonych klientów. Doradztwo, rzetelna obsługa oraz gwarancja jakości, to elementy, które budują zaufanie wśród klientów, jednak to jakość naszych produktów sprawia, że wracają oni ponownie. Dołącz do grona naszych klientów!

Dowiedz się więcej

Szukasz trwałych i sprawdzonych zasłon okiennych? Sprawdź ofertę Solis System!

Nasi specjaliści dołożą wszelkich starań, aby pomóc Ci w znalezieniu indywidualnego i funkcjonalnego rozwiązania.  W Solis System czeka na Ciebie szeroki wybór i atrakcyjne ceny. Rolety, żaluzje czy plisy? Sam zdecyduj!

Dowiedz się więcej

Współpraca

Posiadasz firmę zajmującą się sprzedażą drzwi, okien lub osłon okiennych? W takim razie sprawdź ofertę współpracy z Solis System! Wybierając nasze produkty zyskujesz wysokiej jakości  asortyment, szeroki wybór kolorów oraz nowoczesne modele produktów. Proponowana przez nas oferta zapewnia atrakcyjne warunki współpracy oraz ustaloną wartość rabatów. Sklepy współpracujące mogą liczyć na naszą pomoc oraz profesjonalną obsługę, dodatkowo dostarczamy także wystawę wykonaną indywidualnie na potrzeby sklepu. Na życzenie dostarczamy również banery reklamowe, a dla zainteresowanych z terenów Radomia wykonujemy bezpłatny pomiar oraz montaż. Zainteresowany? Zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami!

Dowiedz się więcej
werikale i żaluzje

Kariera

Nasza działalność cały czas nabiera rozpędu i skupia się na dynamicznym rozwoju. Powoduje to, że cały czas poszukujemy chętnych, odpowiedzialnych, a przede wszystkim kompetentnych osób na stanowiska pracy. Rozpoczynając swoją karierę w naszym przedsiębiorstwie, zyskujesz możliwość zdobycia cennego doświadczenia. Zainwestujemy w swój personalny i zawodowy rozwój, co pozwoli Ci na zdobycie nowych umiejętności. Współpraca  z nami to przede wszystkim stabilna praca na umowę w zgranym, rozwijającym się zespole. Dołącz do naszego zespołu!

Dowiedz się więcej