SOLIS SYSTEM – zaproś słońce do swojego wnętrza!

solis system rolety zaluzje plisy

Marzenia się jednak spełniają. Kiedy 15 lat temu spotkało się na swojej drodze dwoje bardzo młodych ludzi mieli tylko duże marzenia, ambicje, aspiracje i plany. Dziś nadal Tych dwoje ludzi marzy, spełnia ambicje realizuje plany, ale już w innej rzeczywistości. Ścieżka rozwoju była długa i niekiedy trudna, ale dzięki samorealizacji możemy dziś poszczycić się firmą godną zaufania na najwyższym poziomie. Firmą rodzinną, której oferta obejmuje kilkanaście grup produktowych przesłon okiennych w systemach wewnętrznych i zewnętrznych. W tym poziome, pionowe, rolowane i plisowane. Jesteśmy cenionym producentem rolet, żaluzji oraz moskitier, dostępnych w bogatym wachlarzu kolorów, wzorów, materiałów oraz faktur. Co nas wyróżnia:

TOP 3 W SEZONIE 2023/2024

Żaluzje drewniane i bambusowe

Klimat materiału naturalnej żaluzji drewnianej i bambusowej. Egzotyczne drewno (abachi, baswswood) i bambusa, a także personalizowane dodatki w postaci maskownic, taśm. Czy może być coś piękniejszego w wystroju wnę­trza. Pasują do każdego stylu są ponadczasowe i po prostu piękne. Szeroka gama kolorystyczna, komfortowe użytkowanie produktu najwyższej jakości materiały oraz gabaryty XL do 3600 mm zaspokoją nawet najwybredniejsze gusta. A może sterowanie elektryczne? To już wisienka na torcie.

zaluzja drewniana i bambusowa

Rolety wewnętrzne materiałowe Dzień/Noc

Rolety materiałowe chronią przed światłem słonecznym i ograniczają widoczność pomieszczeń z zewnątrz – to wiemy. Są też łatwe w montażu i bardzo intuicyjne w obsłudze. Ich codzienne użytkowanie jest wygodne i szybkie. Jednak nie muszą być nudne i sztampowe. Zastosowanie tkaniny typu dzień/noc pozwala operować ilością dziennego światła, ale też tworzy dekorację okienną komponując się z wnętrzami w każdym stylu. Bogata kolekcja wzorów tkanin pozwala rozwinąć wyobraźnię. W naszej ofercie na sezon 2023/2024 nie mogło zatem zabraknąć nowości w tym zakresie. Dla naszych klientów i partnerów przygotowaliśmy tkaninę z czarną siatką idealną do pomieszczeń industrialnych, ale także klasycznych oraz gla­mour. Podejrzewamy ją o hit lata.

roleta dzien noc

Żaluzje – rolety plisowane (plisy)

Aranżujemy, projektujemy i nadal nie wiemy? Z pomocą zawsze przyjdzie plisa wykonana co do milimetra na indywidualne zamówienie. Mamy zaszczyt być kluczowym partnerem handlowym marki Anwis światowego lidera rynku w segmencie innowacyjnych technik osłonowych. Dziękujemy za dyplomy, wyróżnienia za chwałę i aplauz najważniejsze jednak, że jakość i design jest nie do podrobienia i to lubimy najbardziej. W tym sezonie wprowadzamy dla Państwa nowy system plis Evie. Nowe i funkcjonalne rozwiązanie przemyślane konstrukcyjnie i dopracowane z dbałością o jakość materiałów wykończeniowych. Profil zaprojektowany do listew półokrągłych system samopoziomujący uniemożliwiający przekrzywianie plisy w świetle szyby. Metalowy ślizgacz poprawiający obsługę i wydłużają­cy żywotność sznurka. 11 kolorów konstrukcji plus nasza bajkowa kolekcja tkanin. Plisa to kolejny must have tego sezonu.

plisa

Poza tym możesz w prosty i intuicyjny sposób znaleźć nasze dane kontaktowe i skonsultować się z nami bezpośrednio.

Sprawdź naszą stronę i przekonaj się sam co możemy Ci zaoferować 🙂

Poszukujesz osłon okiennych dla Twojego domu lub biura?

W ofercie Solis System znajdziesz nowoczesne rozwiązania, szeroki wybór oraz gwarancję wysokiej jakości. Odwiedź nasz sklep i wybierz produkty dopasowane do Twojego wnętrza. Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych usługach? Skontaktuj się z nami!

Sklep internetowy

Zobacz również

18 czerwca, 2022

Witamy na nowej stronie internetowej Solis-System!

Na naszej stronie internetowej z łatwością odszukasz informacje dotyczące poszczególnych usług oferowanych przez naszą firmę.